Obleky od nás Vám sadnú ako uliate. Volajte na

0907 320 091

Krajčírstvo v Košiciach - krajčírsky salón VILEM

Šitie oblekov na mieru

Už Vás nebaví skúšať si desiatky oblekov, kým nájdete ten pravý? Vyžadujete skutočnú kvalitu, komfort a výnimočný dizajn oblečenia, v ktorom sa stretávate so svojimi dôležitými obchodnými partnermi? Prípadne Vás čaká deň "D", kedy si poviete áno so svojou vyvolenou? Obleky na mieru z krajčírskeho salónu VILEM splnia Vaše priania, či už ide o spoločenské obleky, svadobné obleky, maturitné obleky, smokingy, fraky, kabáty a jackety. Zavolajte priamo krajčírovi z krajčírskeho salónu VILEM a dozviete sa viac - 0907 320 091 .

Obleky, smokingy, fraky

Krajčírstvo Košice -  pracovný oblek, pánske sako

Oblek ušitý odborníkmi v krajčírskom salóne VILEM je vždy originál. Rešpektujeme Vašu konfekčnú aj nekonfekčnú veľkosť. Individuálny prístup k zákazníkovi je pri šití na mieru samozrejmosťou. Zákazník navštívi krajčírsky salón minimálne dvakrát, a to kvôli odobratiu mier a na skúšku obleku pred dokončením.

Aby Vám oblek dokonale sedel, potrebuje Vás krajčír dôkladne odmerať. Počas tejto návštevy je možné vybrať si na šitie odevov zo širokej škály vzoriek látok, tých najkvalitnejších tuzemských a zahraničných výrobcov - vlna, hodváb, kašmír, ľan a bavlna. Zákazník si môže doniesť aj vlastný materiál, z ktorého mu oblek ušijeme podľa jeho požiadaviek.

Radi Vám pri výbere poradíme, aby sme pre Vás spoločne vybrali tú najlepšiu fazónu a strih.

Oprava a úprava oblekov a ďalšie služby

V známom košickom krajčírskom salóne VILEM si na svoje prídu aj dámy. Šijeme tiež dámske kostýmy, saká, nohavice, sukne, vesty, kabáty. V prípade potreby Vám vieme akýkoľvek odev upraviť - zúžiť, skrátiť či inak upraviť podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Exkluzívne obleky na mieru z krajčírskeho salónu VILEM si dennodenne obliekajú spokojní zákazníci nielen z Košíc, ale aj z rôznych kútov Slovenska a aj zo zahraničia. Naše 20 ročné skúsenosti so šitím pánskych a dámskych odevov sú zárukou kvalitného výrobku a spokojného zákazníka. Na všetky naše odevy poskytujeme štandardnú záruku 24 mesiacov.

Bežný termín dodania Vášho obleku na mieru sa pohybuje v rozmedzí 2 až 4 týždňov, ale oblek sme schopný ušiť v mimoriadnych prípadoch aj v skoršom termíne. Cena obleku je individuálna a odvíja sa od použitého materiálu a individuálnych požiadaviek zákazníka.

Hotový oblek si vyzdvihnete v našom salóne osobne, aby ste si ho mohli dôkladne vyskúšať. Platba v našom salóne je možná len v hotovosti.

Či už ide o svadobný oblek, maturitný oblek, frak, smoking či kabát, garantujeme Vám, že v obleku od nás sa budete cítiť vždy príjemne.

Šitie oblekov na mieru - krajčírsky salón VILEM Košice

Viliam Gurbaľ - VILEM
Mäsiarska 4
040 01 Košice
Mobil: 0907 320 091
Web: www.sitieoblekov-kosice.sk
Sledujte nás na facebooku